Menas pakabintas Jūsų namuose atspindi Jūsų asmenybę ir individualumą, todėl

įsitikinkite, kad esate reprezentuojami tinkamai.

Kodėl aš fotografuoju?

Tikriausiai todėl, kad fotografija praturtina mano gyvenimą. Kai mes užsisukame rutinos rate, pro šalį nepastebimai prabėga stebuklingos akimirkos, kurių mes nepamatome. Kai pradėjau rimtai domėtis fotografija ir fotografuoti viską aplinkui, pastebėjau daug dalykų, į kuriuos anksčiau nekreipdavau dėmesio. Man atsivėrė kitoks pasaulis. Aš žinau, kad verta atsikelti anksti ryte ir pasitikti saulėtekį arba pamatyti kaip plaukia minkštas rūkas virš vandens. Ir žinau, kad jeigu pievoje pamatau gražią gėlę, reikia sustoti ir pasigrožėti ja, nes rytoj jos gali jau nebūti. Man patinka stebėti mikro pasaulį žolės lopinėlyje arba miesto gyvenimą didmiestyje, pajausti rytinės rasos arba ką tik iškritusio sniego gaivumą.

Fotoaparatas man yra įrankis užfiksuoti tą magišką akimirką, kad vėliau, pažiūrėjus nuotrauką, vėl patirti tą jausmą. Kiekvienoje nuotraukoje siekiu parodyti tai, ką mačiau ir ką jaučiau tuo metu, kai ją dariau. Žmonės sako, kad mano nuotraukos yra gražios. Tai skatina mane dalintis savo magiškomis akimirkomis su Jumis.

SP

 

 

Apie Sergejų

Didesnė nei 6 metų patirtis fotografijoje. Sergejaus darbai publikuojami asmeninėse ir grupinėse parodose. Jo nuotraukos puošia meninės fotografijos mėgėjų ir kolekcionierių būstus, įmonių ir viešbučių interjerus. Sergejaus vedamuose fotografijos seminaruose ir kūrybinėse dirbtuvėse pradedantys ir pažengę fotografai semiasi naujų žinių ir patirties.