Vienintėlė teisingą nuomonė renkantis meno kūrinį yra Jūsų nuomonė.

Sperndimai interjero puošimui

SP-foto galerija Jums siūlo įvairius techninius sprendimus interjero puošimui ir dekoravimui naudojant menines nuotraukas. Ilgametė patirtis ir šiuolaikinės technologijos leidžia parinkti optimalų nuotraukų gamybos variantą įvairiems interjero stiliams ir dydžiams.

  Meninė nuotrauka

Meninė nuotrauka

Meninė nuotrauka

 

Meninė nuotrauka

 

 

Nuotraukų apipavidalinimas

Drobė - nuotrauka spausdinama ant drobės ir aptraukiama ant medinio porėmio. Ant drobės geriausia spausdinti vidutinio ir didelio dydžio nuotraukas. Dėl drobės faktūros nuotraukos atrodo kaip tapyti paveikslai ir suteikia interjerui šilumos ir prabangos. Nuotraukų apipavidalinimas ant drobės tinka moderniam interjerui, svetainėms ir ofisams, viešbučiams, didelėms erdvėms papuošti.

Laminuota nuotrauka – nuotrauka spausdinama ant aukštos kokybės fotopopieriaus ir klijuojama ant plastikinės arba putoplasto plokštės. Tokios nuotraukos puikiai perduoda smulkiausias detales ir tikslias spalvas. Laminuota ant plokštės nuotrauka yra lengva ir nesunkiai pakabinama. Ji suteiks Jūsų moderniam arba dalykiniam interjerui lengvumo ir solidumo pojūtį, o nuotraukos detalumas paliks labai stiprius įspūdžius žiūrovams. Tinka visų dydžių nuotraukoms.

Įrėminta - nuotrauka spausdinama ant aukštos kokybės matinio arba blizgaus fotopopieriaus ir rėminama į pasirinktą rėmelį su pasportu. Nuotrauką nuo išorinių poveikių apsaugo stiklas. Didesniam komfortui galima rinktis mažinantį atspindžius antirefleksinį stiklą. Įrėmintos nuotraukos puikiai dera prie visų stilių interjerų.

Nuotraukos atspaudas - tai nuotrauka, atspausdinta su profesionalia spaudos įranga, naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir popierių. Tokią nuotrauką galėsite įsirėminti pagal savo skonį Jūsų pasirinktame įrėminimo centre.

Kiekvienai nuotraukai reikėtų parinkti labiausiai tinkantį apipavidalinimo būdą – medžiagą, pasportą ir rėmo spalvas.

Visos naudojamos medžiagos yra aukštos kokybės, pritaikytos apsaugoti nuotraukas nuo išblukimo, išsikraipymo ir kitų nepageidaujamų pokyčių. Spausdinimo ir rėminimo darbus atlieka profesionalūs meistrai, todėl nuotraukos Jus džiugins ilgus metus.

Kaip teisingai pakabinti nuotraukas?

Nuotraukos Jūsų interjere atrodys įspūdingai tinkamai jas apšvietus. Rekomenduojamas pakankamo galingumo  baltos šviesos šaltinis iš viršaus, nukreiptas, jei tai įmanoma, į nuotrauką. Įrėmintas su stiklu nuotraukas geriau nekabinti ant sienų priešais langą, kad išvengti nepageidaujamų atspindžių.

Nuotraukas geriausiai kabinti stovinčio žmogaus akių lygyje. Kabinant nuotraukas virš baldų, reikėtų palikti 2/3 nuotraukos dydžio atstumą iki lubų ir 1/3 atstumą iki baldų.

Šalia didelių baldų geriausia derinti 2-3 nuotraukų kompoziciją arba vieną didesnę nuotrauką. Taip bus išlaikytas vizualus balansas.

 

Triptikas

Panorama