Nepuoštos sienos yra vienišos. Vienišos sienos pasidaro liūdnos. Pralinksminkite savo sienas.

Visos nuotraukos suskirstytos pagal temas į septynias galerijas. Nuotraukos gali būti keliose galerijose, labiausiai
atitinkančiose nuotraukos tematiką. Pasirinkite dominančios temos galerijas ir mėgaukitės peržiūra.

Abstrakcijos
Tai nuotraukos, kuriose nufotografuoti įvairūs objektai išsiskiriantys forma arba spalvomis, bet neatvaizduojantys nieko realaus. Tokie darbai sužadina žiūrovo vaizduotę, sukuria įvairias nuotaikas ir emocijas. Abstraktaus meno nuotraukos puikiai dera moderniame interjere.

Gėlės
Šioje galerijoje sudėtos įprastų ir egzotiškų gėlių nuotraukos. Smulkiausios žiedų detalės, atspausdintos didelio formato nuotraukose, atrodo stulbinančiai.

Gamta
Gamtos fotografija, tai daugiausiai įspūdžių paliekantis žanras. Idealaus kadro beieškant tenka keltis anksti ryte, vykti į sunkiai pasiekiamas vietas, laukti tinkamo apšvietimo ir oro sąlygų. Dažniausiai tokios pastangos apdovanojamos nuostabiais jausmais ir emocijomis, kuriuos sukelia pamatyti ir užfiksuoti vaizdai. Gamtos galerijoje rasite geriausius šių pastangų rezultatus.

Miestai
Čia atrinktos nuotraukos su Kauno ir kitų Lietuvos miestų vaizdais. Urbanistiniai peizažai, architektūra ir miestų parkai užfiksuoti kitokiais rakursais, parodo kokie gražūs yra mūsų miestai.

Kelionės
Kelionų nuotraukos perkels Jus į kitas šalis, aplankysite žinomus ir nežinomus miestus, grožėsitės nuostabios gamtos vaizdais.

Panoramos
Panoraminė nuotrauka, tai nuotrauka su nestandartinėmis proporcijomis, kai viena kadro kraštinė yra kelis kartus ilgesnė už kitą kraštinę. Tokios nuotraukos apima platesnį vaizdą, todėl jose užfiksuojama daugiau detalių. Panoraminės kompozicijos gali būti kaip horizontalios, taip ir vertikalios.

Triptikai
Didesnėms sienoms papuošti puikiai tinka kelių nuotraukų kompozicijos, kurios dera viena prie kitos spalvomis, forma ar tematika.